DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

3D mihalnice

     3D Mihalnice

 
Čo je to 3D semipermanentné predlžovanie a zahusťovanie mihalníc?

Každá mihalnica sa samostatne prilepí na Vašu prírodnú mihalnicu na to určeným lepidlom. Rozdiel medzi klasickými umelými mihalnicami a mihalnicami 3D  je v ich prirodzenom vzhľade. Ak sú urobené kvalitne, nikoho by nenapadlo, že nejde o Vaše prirodzené mihalnice.

 

 

Z akého materiálu sú vyrobené?

Ide o vytvarovaný a vyleštení polyester, takou formou, aby bol zabezpečený prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

 

 

Ako dlho vydržia?

Ak sa dodržiavajú základné pravidlá starostlivosti, môžete rátať s tým, že vydržia ako prírodná mihalnica, ku ktorej je tá umelá prilepená. Cyklus vypadávania prírodnej mihalnice je 6 až 8 týždňov. Potom sa nahrádza rastom novej mihalnice. Frekvencia vypadávania vlastných mihalníc je každodenná. Je potrebné prispôsobiť sa tomu a dopĺňať mihalnice v časovom horizonte 3-4 týždňov.

 

 

Nakoľko sú bezpečné?

Výrobky, ktoré  používame, sú distribuované spoločnosťou v ktorej prebehlo vyškolenie personálu. Čo znamená, že výrobky tejto spoločnosti garantuje jedinečnosť a dosahujú najvyššiu kvalitu. Čo znamená, že mihalnice sú upravené špeciálne, k ich natočeniu dochádza cure technikou, čím sa kopíruje vzhľad prírodných mihalníc. Nemusíte sa obávať, že ich cítite na očiach, pretože sú ako Vaše prírodné mihalnice. Lepidlá. ktoré sa používajú majú garanciu od spoločnosti, ktorá ich dodáva, že sa nevyparujú a nie sú dráždivé. Preto je potrebné navštevovať iba odborne vyškolené dizajnérky, čo máte u nás zabezpečené.

 

 

Čo je potrebné na prípravu pred ich aplikáciou?

Byť nenalíčená. Mihalnice by mali byť očistené bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči, čo Vám poskytneme u nás.

 

 

Čo je potrebné po aplikovaní?

Je to veľmi jednoduché. Na odličovanie je vhodné používať vatové tyčinky, ak ste na líčenie použili aj tiene a ceruzku. Väčšinou Vám mihalnice úplne postačia a nie je potrebné sa odličovať vôbec. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

 

 

Aký je spôsob ich aplikovania?

Klientky pohodlne ležia so zatvorenými očami. Mihalnice sa aplikujú jedna po druhej na prírodné mihalnice.

 

 

Je možné vybrať si dizajn predĺžených mihalníc a ich hustotu?

Samozrejme áno. Každé nové aplikovanie sa začína až po konzultácii s dizajnérkou, ktorá odborne posúdi aká hrúbka, dĺžka a hustota mihalníc, je pre Vás najvhodnejšia, aby výsledný efekt zodpovedal Vašej predstave.

 

 

Ako je to s farbou mihalníc?

Okrem čiernej farby je možná aplikácia modrej, hnedej, purpurovej, zelenej, bordovej, bielej, ružovej a blond. Veľmi dobrý efekt je dosiahnutý odleskami farieb.

 

 

Na aké príležitosti je možné využiť 3D Lashes mihalnice?

Na zvláštne príležitosti je možné aplikovať mihalnice tak, aby sa oči stali nezabudnuteľnými a neodolateľnými. Je možné aplikovanie Swarovského kamienkov, flitrových mihalníc, rôznych farieb a takisto farebné mihalnice, ktoré ladia s celkovým Vašim vzhľadom.

 

 

Je možné používať maskaru?

Maskara po aplikovaní nie je potrebná. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé aj bez nej. Ak by ste však chceli vyskúšať aj túto možnosť, jediná maskara, ktorú môžete používať je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktorá zabezpečí predĺženie trvanlivosti spojov s ochrannou povrchovou vrstvou. Ich zakúpenie je možné u nás.

 

 

Aký je postup na odstránenie mihalníc?

Je to veľmi jednoduché. Je nato určený špeciálny odstraňovač a trvá to iba niekoľko minút. Nie je vhodné odstraňovať si mihalnice nasilu, pretože tým môže dôjsť k poškodeniu prírodných mihalníc.

 

                    

 

 

 

CENNÍK

PRODUKT CENA
3D Mihalnice (kašmírové) 20€ 
4D/7D Mihalnice (norkové) 30-45€
Ruský objem 55€
3D Doplnenie 10€
Doplnenie 4D/7D Mihalníc  15-20
Odstránenie 3D-4D/7D Mihalníc 10-15
   
   
   
 

 

 

 

3D riasy - najčastejšie otázky a odpovede

 

Ako vyzerajú 3D riasy po aplikácii?

Vzhľad a tvar 3D riasy dokonale kopíruje prirodzené mihalnice. Pri odbornej aplikácii 3D mihalníc je ich

vzhľad, ako aj váš pocit, úplne rovnaký, ako pri prirodzených mihalniciach. Sú na nerozoznanie od prirodzených mihalníc, avšak husté a dlhé podľa vašich predstáv.

 

Ako dlho 3D riasy vydržia?

Pri predlžovaní mihalníc správne aplikované 3D mihalnice vydržia do konca rastového cyklu prirodzených mihalníc. Životnosť mihalníc je u každého iná, závisí od každodenne vykonávanej činnosti, ale všeobecne môžeme skonštatovať, že 80-90% mihalníc vydrží približne 4 týždne.

 

Ako často je potrebné 3D mihalnice dopĺňať?

Ak chce klientka 3D mihalnice nosiť dlhodobo, odporúčame pravidelné čiastočné dopĺňanie každé 2 až 4 týždne, nakoľko každý deň nám prirodzene vypadne niekoľko vlastných mihalníc a s nimi aj 3D mihalnice.

 

Môžem používať špirály na mihalnice ak mám nalepené 3D mihalnice?

Áno, je to možné, nie je to však potrebné, predĺženie mihalníc vytvára taký dojem, ako keby špirála už použitá bola. Používajte výlučne špirály na báze vody, NIKDY NIE NA BÁZE OLEJA ALEBO VODE ODOLNÉ ŠPIRÁLY!

Vode odolné špirály, resp. akékoľvek špirály na báze oleja oslabujú lepidlo a skracujú životnosť 3D mihalníc, tým pádom mihalnice skôr vypadajú.

ODPORÚČAJÚ SA VÝLUČNE ŠPIRÁLY URČENÉ NA PREDĹŽENÉ 3D MIHALNICE, tieto sa nanášajú výlučne na konce mihalníc, nie ku korienkom!

Pri odstraňovaní/ zmývaní špirály postupujte rovnako obozretne. Používajte výlučne vodu a jemné mydlo. Nepoužívajte odličovače, ktoré uvoľňujú a poškodzujú 3D mihalnice. Odporúčame špirálu MAX2 s obsahom včelej materskej kašičky a výťažkami liečivých rastlín – môžete si zakúpiť v Idole Beauty Studio.

 

Môžem sa kúpať', sprchovať, cvičiť alebo navštíviť liečivé kúpele kým mám nalepené 3D riasy?

Áno, lepidlo je vode odolné, takže tieto aktivity umožňuje. Je potrebná zvýšená pozornosť, ale miera poškodenia je zanedbateľná.

Používaním fixačného protektora MAX2 dokážeme výrazne predĺžiť trvácnosť a odolnosť 3D mihalníc – môžete si zakúpiť v Idole Beauty Studio.

Napriek všetkému odporúčame, aby ste si 24 hodín po aplikácii 3D mihalníc neumývali oči.

 

Môžem používať kulmu na riasy ak mám 3D riasy?

Neodporúčame mechanické vytáčanie mihalníc, pretože poškodzuje 3D mihalnice rovnako ako prirodzené mihalnice. 3D mihalnice majú prirodzene vytočený tvar, ak si však želáte mať 3D riasy ešte viac vytočené, odporúčame používať MAX2 kulma na riasy s tepelným účinkom s napájaním na batériu. Používajte ju odborne, nesprávne používanie kulmy môže uvoľniť mihalnice a vyrovnať ich.

 

Ako dlho trvá nalepenie 3D umelých mihalníc a ako to prebieha?

Špeciálne vyškolená eyelash dizajnérka zhodnotí kvalitu a stav vašich rias. Spoločne prekonzultujete vašu predstavu o nových 3D mihalniciach, na základe čoho vyberie dizajnérka vhodnú dĺžku a hrúbku rias.

Na ošetrenie príďte, prosím, nenalíčená. Farbenie vašich prirodzených rias, prípadne trvalú na riasy, je potrebné absolvovať min. 2 – 3 dni pred aplikáciou 3D riasy.

Kontaktné šošovky je potrebné pred zákrokom vybrať – nezabudnite si preto priniesť aj roztok na šošovky spolu s puzdrom.

Eyelash dizajnérka vás uloží na pohodlné ležadlo, odmastí vaše prirodzené riasy a začne s aplikáciou. Samotná procedúra trvá 1až 2hodiny (dĺžka zákroku je závislá od veľkosti očí, štruktúry a hustoty vašich prirodzených rias). Počas zákroku relaxujete - ošetrenie je príjemným oddychom.

 

Ako si viem vybrať vzhľad, ktorý sa mi páči?

3D riasy sú dostupné v rôznych dĺžkach, hrúbkach, vytočeniach a farbách. Veľmi dôležité je osobné stretnutie s klientom, na ktorom sa vzájomne dohodne, aké 3D mihalnice si bude klient želať a aké 3D riasy sú pre klienta najvhodnejšie typovo.

Eye lash dizajnérka zhodnotí kvalitu a stav vašich prirodzených rias, aby následne určila, akú dĺžku a hrúbku 3D mihalníc unesú. Každá jedna mihalnica sa môže líšiť svojou hrúbkou, dĺžkou a tvarom. Tieto faktory musíme mať na zreteli pri výbere konečného vzhľadu a štýlu klienta. Dôležité je, aby 3D riasy pôsobili prirodzeným dojmom.

Na základe osobitých želaní klienta a na zvláštne príležitosti môžeme aplikovať tiež mimoriadne zvodné až extrémne 3D mihalnice, vďaka ktorým zaručene upriamite na seba pozornosť v spoločnosti, na rôznych akciách a podujatiach.

 

 

 

3D riasy – kontraindikácie:

  • Alergia na lepidlá, kovy a čistiace prostriedky
  • Klaustrofóbia (1,5 – 2 hodiny je potrebné mať zatvorené oči)
  • Infekcia očí, resp. očných kanálikov
  • Ak ste pod účinkami chemoterapie
  • Farbenie vašich prirodzených rias, prípadne trvalú na riasy, je potrebné absolvovať min. 2 – 3 dni pred aplikáciou 3D riasy