DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Korekcia tváre pomocou make-upu

 

                KOREKTÍVNY MAKE - UP:

   

Kontúrovacia paleta  5 €             č.1                  Kontúrovacia paleta  5 €          č.2

 

    
 
Kontúrovacia paleta  5 €         č.3                       Hubka na rozotieranie make-upu  2,5 €
Štetec na nanášanie make-upu  3,5 €

 

Korekcia tváre

 
 

Medzi prostriedky, ktoré pomáhajú skryť nedostatky na tvári, je nielen nápravné

pastelky niekoľkých farebných prevedeniach, biela a krém očné tiene a rôznych odtieňov červenať.V posledných rokoch sa stále viac a viac populárne prostriedky, aby sa stal nápravné make-up concealers - obruče alebo krémové zástupcovia rôznych odtieňov( žltá, červená, levanduľa, atď), ktorý možno skryť z malých bodiek a začervenanie až po tmavé kruhy okolo očí.

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako vykonať korekciu tváre pomocou make-upu ako celok a vziať do úvahy body, ako opraviť s pomocou kozmetiky tvorí oči, nos a pery, rovnako ako ponuku vidieť korekciu fotografickú tváre make-up.

s tónovými zdrojov a rôznych odtieňov červenať a bronzerov vizuálne správnych nedokonalými vlastnosťami a tvaru tváre.Je dôležité mať na pamäti nasledujúce funkcie vizuálneho vnímania farieb pre korekciu tváre make-up: svetlé farby opticky rozšíriť a zvýšenie a tmy - zníženie a odložiť.

Všeobecne platí, že väčšina žien kozmetiky nielen,

 

aby bolo jasnejšie a výraznejšie tvárové rysy, ale aj zakryť niektoré nedostatky: kožných defektov, nepravidelný tvar tváre, očí, nosa alebo úst.V každom prípade, make-up umelci používajú určité techniky k pánovi, ktorý môže byť každá žena.

 

Má dlhý ovál tvár je považovaný za ideálny tvar.Preto v mene všetkých ostatných foriem vizážistov použiť make-up, takže vizuálne priviesť človeka k ideálu.

Tu sú niektoré tajomstvá úpravy nepravidelného tvaru tváre:

Upravte okrúhlu tvár, môžete použitím tmavšie základ, na lícach a chrámy a zvyšok kože - znamená ihrisko.

okrúhlu tvár môže vizuálne urobiť ovál, ak je správne používanie zvukových zdrojov.

na námestí tvár tónových prostriedkov by sa mali uplatňovať tak, aby čeliť prostredná bola pokrytá základným tónom a tmavšie, korekčných prostriedkov na úhradu západky dolnej čeľuste.V tomto type človeka v časovej oblasti a šikmo k nosoústnych záhybov by sa malo použiť očervenieť tmavý tón.

pravouhlý podlhovastá tvár môže byť vizuálne korigovať s tmavými tónmi prostriedky uložené na spodnej časti brady a hornej časti čela, a ľahšie krém na spánkových oblastí.

prevlek nedostatky trojuholníkové plochy môžu byť prekryté časovú oblasť a dolnú, užšia časť čeľuste, rovnako ako uľahčiť depresii pod lícne kosti a spôsobí ľahký rumenec na lícach.

       

 

KOREKCIA OČÍ-OČNÝ MAKE-UP 

Oči často majú tiež svoje nedostatky, ktoré môžu byť vykonané s make-up neviditeľným.Oči môžu byť príliš blízko seba, ani príliš ďaleko od normálu, a môže byť hlboko posadené, vypuklé, atď. . atď. . Ak chcete vizuálne správny nevyhovovala bodov, je potrebné sa uchýliť ku korekcii očný make-up.

normálne považuje za pozíciu, kde je vzdialenosť medzi očami je dĺžka oka, a kútiky očí sú na rovnakej úrovni.

vizuálne od seba oddelené blízko posadené oči, by ste mali starostlivo trhal obočie u nosa, a potom sa trochu do ich predĺženia, maľované na špičku ceruzky.Na mostíku nosa a vnútorné kútiky očí by mal byť aplikovaný na svetlého odtieňa a tmavý - v stredu vo veku, kedy potrebujú tieň na vonkajšie kútiky očí.Korekcia cut očné ceruzku na vonkajších stranách línie by mali byť vyradené z očí a ľahko tieňovaný je.

 

tesne pri sebe oči vizuálne správne ako je to možné, s dôrazom na ich vonkajšie rohy a robiť menej viditeľné vnútri.

 

V prípade, keď sú oči od seba vzdialené väčšia ako dĺžka oka, vizuálny priblíženie je možno lakovať na ceruzky začať obočie a tieň viečok vnútorné kútiky očí s tmavými tieňmi.

 

široko posadené oči opticky priniesť pomoc tmavší odtieň u vnútorných kútikov očí.

 

ak oči sú hlboko posadené, pomocou svetla a tieňa, ak sa použije očné linky, je lepšie opustiť tmavé linky.

 

Ak chcete tvar očný make-up odporúčame vám uchýliť k týmto trikom:

  • malá očká tiež pomôže opticky zväčšiť svetlý odtieň a v žiadnom prípade nesmie tmavého obrys okolo celého oka;
  • opticky zväčšiť malý očné tiene a aplikujte svetlý riadok líniové nie je ich prepájanie do podoby horné a spodné viečko.Korekcia

KOREKCIA NOSA

ak nie ste spokojní s tvarom nosa, korekcia s make-up vám pomôže.

 

široký nos môže byť vizuálne tenšie pomocou dvoch odtieňov prášku alebo zvukových prostriedkov: krídlach nosa pokryté práškovým tmavší odtieň a zadnej časti nosa, aby sa ľahšie.

Ak chcete make-up nosa, ako by sa ti príliš dlho, môže byť aplikovaný na špičku a spodnej časti základu, alebo prášku tmavšie ako hlavný tón.Korekcia na pery

KOREKCIA PIER

Lips - konečný dotyk make-up.Ak potrebujete make-up, korekcia na pery, môžete použiť niekoľkými spôsobmi.Avšak, najjednoduchšie možnosťou pre pery - Oprava s ceruzkou.

Prosím aplikovať na pery nadácie a prášok, a potom podať požadované kontúrovaciu ceruzku.

 

na pery vyzerajú plnšie, rúže môžu byť aplikované cez perleťovým leskom.Zároveň sa na spodnú peru - lesk o niečo väčší ako horný, smerom von, aby sa pery navyše objem.

 

Ak sú príliš široké pery, slučka by sa malo uskutočniť na vnútorné hranice prírodného pery.

 

Ak chcete vykonať s korekciou líčenie pier, zdanlivo ste príliš tenký, budete musieť obiehať ceruzku na pery na vonkajšom okraji, a potom opatrne aplikovať rúž.