Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

*NOVINKA*

              Permanentný make-up obočia čiarkovanou metódou

 


Tetovanie obočia metódou čiarkovania

Vymodelovanie dokonalého tvaru obočia, ktoré je na nerozoznanie od pravého. Technika čiarkovania je najnovším hitom v oblasti permanentného mejkapu. Čiarkovaním sa simuluje prirodzený rast chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy alebo vypadalo. 


Najväčšou výhodou permanentného mejkapu čiarkovaním je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé, prirodzenosť a trvanlivosť. Permanentný mejkap sa prevádza na celé obočie alebo len na doplnenie vypadaných častí. Nové obočie by malo vydržať dva až päť rokov. Potom postupne stráca farbu, keďže obsiahnuté prírodné pigmenty sa pomaly vytrácajú.

                      

 

3D obočie čiarkovanou metódou

Najnovšia technika v oblasti permanentného make-upu. 3D permanentný make-up čiarkovanou metódou je unikátny vďaka dokonalému konečnému efektu - vyzerá najprirodzenejšie ! 

V čom spočíva 3D tetovanie? Podtónovanie obočia svetlejšim pigmentom a tetovanie chĺpkov tmavšou farbou, čo vytvára efekt prirodzeného obočia.

Výsledky sú úžasné. Tento postup dodáva vašej tvári hĺbku, tvar a môžete vyzerať mladšie. 

 

 

Mikropigmentácia - šetrný permanentný mejkap - NOVINKA

Pôsobí prirodzenejšie a jemnejšie, ako permanentný mejkap, nealegizuje a je takmer bezbolestná. Mikropigmentáciou sa upravujú : obočie, očné linky a ústa. Jeho životnosť je menšia ako klasický permanentný mejkap, čiže dámy majú možnosť častejšej zmeny a ak ich už farba alebo celkový permanent omrzel, nemusia čakať 5 rokov a cítiť sa nekomfortne, pokiaľ sa pigmenty vstrebú do kože, je šetrnejši k pokožke – neprevádza sa tak hlboko do kože ako klasický a jeho výhodou je prirodzenosť.

Obočie – mikropigmentácia čiarkovaním vykreslením jednotlivých chĺpkov obočia

Mikropigmentáciu obočia sme robili : známej herečke Zdenke Studenkovej, moderátorke, dnes už pôsobiacej v Prahe, Zuzane Belohorcovej populárnej spisovateľke a moderátorke Evite - Eve Urbaníkovej.

 

Hlavnou výhodou čiarkovaného obočia je jeho prirodzený vzhľad. Nemusíte sa báť, že bude vyzerať násilne ako sa to často stáva pri klasických výplňových tetovaniach.

Tvar obočia profesionálne upraví – doplní chýbajúce chĺpky, časti obočia – vtedy, ak zákazníčke chýba polovica obočia, dotiahne ho až do konca, či zmení a zkoriguje jeho tvar, aby bol dokonalý ku kontúre tváre a celkovému looku.

Očné linky – mikropigmentácia

 

Ak patríte k ženám, ktoré majú radi husté riasy a prirodzene zvýraznené oči, vyskúšajte očné linky. Pri mikropigmentácii však zabudnite na hrubé a zdvihnuté na konci oka - Kleopatrine linky. Opäť vyhráva prirodzenosť! Horná a spodná očnálinka sa mikropigmentáciou prevádza výlučne medzi vlastné riasy, čo váš pohľad rozžiari a zvýrazní. Riasy budú vyzerať hustejšie a do popredia sa dostane samotný tvar oka. Stačí už len použiť dobrú maskaru a ste prirodzená a upravená zároveň. Takéto linky sú veľmi vďačné aj vtedy, keď máte riasy veľmi riedke, alebo sa vám ceruzka pod opuchnutými, či ovisnutými viečkami rozmazáva.

Ústa – mikropigmentácia sa prevádza metódou kolorovania

 

pri ktorej sa používa hneď niekoľko farebných odtieňov. Minimálne však 3, tmavší odtieň na kontúru, o niečo svetlejší na výplň a na rozjasnenie pier svetlý do stredu. To ústa rozjasní, pery vyzerajú plnšie a objemnejšie. Navyše zabraňuje roztečeniu rúžu do vrások okolo úst.

Mikropigmentáciou sa nádherne upraví veľkosť pier, ich tvar a samozrejmefarba - od jemne ružovej, ktorá je populárna pre dámy, ktoré chcú naturálny look až po sýtejsie odtiene červenej.

Prevádza sa jemnou ihlou pod lokálnym anestetikom, čím sa zákrok stáva takmer bezbolestným.

Odstraňovanie starého a pokazeného permanentného mejkapu

Chemický peeling - účinná metóda odstraňovania pokazeného permanentného mejkapu obočia.

Trápi vás pokazený permanentný mejkap obočia, ktorý časom nadobudol odtieň sivej, zelenej, či oranžovej farby? Alebo nie ste spokojná s jeho tvarom, viditeľnými nerovnosťami pravého a ľavého obočia?

Máme pre vás hneď niekoľko spôsobov odstraňovania permanentného mejkapu.

1. Prepigmentácia

NOVINKA!

Ide o prepigmentovanie staršieho a viditeľného permanentu, prípadne o zmenu farby staršieho pigmentu, špeciálnymi farbami. Lepší efekt ako odtetovanie !

2. Odstraňovanie pigmentov metódou chemického peelingu

Chemický peeling je takisto účinnou metódou odstraňovania pokazeného permanentného mejkapu obočia. Ošetrenie je potrebné opakovať 4x. Po každej aplikácii sa pokožka obočia intenzívne zošúpe, čím sa pigment odstráni. Podmienkou však je, že predchádzajúce tetovanie nebolo aplikované príliš hlboko do pokožky.

Obočie po chemickom peelingu je pripravené na ďalšiu korekciu - aplikáciu šetrného permanentného mejkapu. Vymodelujeme vám nové obočie, s ktorým budete nadmieru spokojná.  

 

                        


   Túžite po krásne upravenom a prirodzene vyzerajúcom obočí?
  Bojíte sa že po klasickom permanentnom make-up - e bude Vaše obočie priveľmi výrazné a neprirodzené?
  Vyskúšajte jemnú metódu tetovania prirodzene vyzerajúceho obočia, ktorá je rýchla, bezbolestná a výsledok   je veľmi prirodzený.
  BEZ POUŽITIA STROJČEKA A ELEKTRINY
  Metóda spočíva v aplikácii pigmentu pod povrch pokožky pomocou špeciálneho pierka. Táto metóda je           rozšírená v USA pod názvom SOFTAP.
 
 
Ako prebieha procedúra:
1. Obočie nakreslíme a v spolupráci s klientkou vytvoríme vyhovujúci tvar a vyberieme vyhovujúcu farbu pigmentu
2. Nasleduje samotné tetovanie pomocou špeciálneho pierka, s použitím anestézy
4. Po mesiaci vykonáme korekciu, ak je nutná
 
Výhody permanentného make-up -u ručnou metódou:
1. Takmer bezbolestná metóda
2. Rýchlejšia procedúra
3. Rýchlejšie hojenie
4. Pigment nie je vkladaný tak hlboko do pokožky ako pri klasickom tetovaní, takže Vám nezostanú nežiaduce zbytky tetovania natrvalo
5. Pigment sa udrží v pokožke 2 - 3 roky, podľa typu pokožky. Potom môžete tvar obočia bez problémov ľuovoľne zmeniť
6. Obočie vyzerá mäkko, jemne a prirodzene
 
Domáca starostlivosť:
Obočie je potrebné asi týždeň ošetrovať hojivou mastičkou.
Približne po týždni sa vytvoria na obočí tmavo sfarbené šupinky. Tie sa postupne ošúpu a obočie ostane výrazne bledšie ako bezprostredne po tetovaní. Zhruba po mesiaci sa vytvorí cez pigmentované obočie nová vrstvička pokožky, pigment sa v pokožke usadí a obočie získa na sýtosti. 
Týždeň po PMÚ obočia sa nesmie:
Zdržiavať sa na priamom slnku
Obočie máčať vo vode /nesmie sa rozmáčať/
Natierať hrubou vrstvou krému alebo vazelíny
Strhávať šupinky alebo chrastičky
Líčiť, dávať na obočie make up alebo akékoľvek líčidlá
 
 
Kontraindikácie:
Extrémne vysoký krvný tlak /konzultácia s lekárom/
Cukrovka /konzultácia s lekárom/
Lieky proti zrážanlivosti krvi /konzultácia s lekárom/
Alkohol
Nadmerné požívanie nápojov s kofeiom ako je káva a energetické nápoje
Vek pod 18 rokov /mladšie klientky musia byť v sprievode zákonného zástupcu/
Ak máte závažné ochorenia, poraďte sa prosím so svojim lekárom, či je pre Vás permanentný make-up vhodný
 
Cena 80,- Eur

 

 Zaujímavé články:
 
 

 

 
TOPlist